Film o aplikacji ESET Parental Control
ESET Parental Control for Android umożliwia Twojemu dziecku bezpieczne poruszanie się po wirtualnym świecie.

Kontroluj z jakich aplikacji korzysta Twoja pociecha i wspólnie wybierzcie te najbardziej odpowiednie. Skorzystaj z gotowych filtrów, dzięki którym dowiesz się, które aplikacje na urządzeniu Twojej pociechy są odpowiednie dla jej wieku, a które nie.

Zablokuj strony zawierające treści nieodpowiednie dla dziecka. Decyduj, jakie strony internetowe i z których kategorii tematycznych, mogą być przeglądane przez Twoje dzieci, a do których nie powinny mieć dostępu.

Decyduj kiedy Twoje dzieci mogą grać na swoich smartfonach i tabletach. Określ maksymalną liczbę godzin przeznaczoną na korzystanie z gier i rozrywki w tygodniu – zdefiniowany czas będzie widoczny na urządzeniu dziecka. Pozwól dziecku, aby bezpośrednio przez aplikację pytało Cię o zgodę jeżeli potrzebuje więcej czasu na zabawę.

Kontrola dostępu
do stron
internetowych

Kontrola
aplikacji

Lokalizator
dziecka

Już teraz uzyskaj bezpłatny dostęp do aplikacji ESET Parental Control na 12 miesięcy! Na adres parental@dagma.pl prześlij nam wiadomość e-mailową - w temacie wpisując ESET Parental Control - a my wyślemy Ci klucz licencyjny, który pozwoli Ci wypróbować aplikację w wersji Premium przez 1 rok bez żadnych zobowiązań. Klucz zostanie dostarczony do Ciebie w ciągu 72 godzin od wysłania wiadomości.

Pobierz aplikację ze strony Google Play na urządzenie swoje i swojego dziecka, a następnie aktywuj ją za pomocą klucza licencyjnego. Jeden klucz pozwala chronić wszystkie tablety i smartfony w jednej rodzinie.

Zdobądź bezpłatną licencję!Liczba kluczy licencyjnych jest ograniczona. Klucze zostaną dostarczone w ciągu 72 godzin.
Termin możliwości aktywacji kluczy upływa w dniu 31.12.2020r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu przez DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, w celu weryfikacji licencji oraz świadczenia pomocy technicznej. Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych, prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania bądź żądania usunięcia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016 poz.922).

Pobierz

Google Play
Google Play QrCode
zeskanuj kod qr i przejdź do google play

Jak zainstalować?

1. Pobierz i aktywuj

Pobierz ESET Parental Control na urządzeniu Twojego dziecka ze sklepu Google Play.

Pobierz ESET Parental Control

Aktywuj aplikację na my.eset.com za pomocą loginu i hasła.

Nie posiadasz loginu? Nie ma problemu – przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji.

Aktywuj aplikację ESET Parental Control na my.eset.com

2. Zarządzaj bezpieczeństwem Twoich dzieci

Zaloguj się na swoje konto na stronie my.eset.com lub pobierz aplikację ESET Parental Control na swoje urządzenie i zainstaluj ją w trybie rodzica.

Zainstaluj ESET Parental Control w trybie rodzica

Zarządzaj bezpieczeństwem swoich dzieci, otrzymuj alerty i raporty z ich urządzeń.

Zarządzaj bezpieczeństwem swoich dzieci

Wymagania systemowe

Android 4.1 i nowszy; Wewnętrzna pamięć RAM: 512 MB lub więcej; Procesor: architektura rdzenia ARM — zestaw instrukcji ARMv7 lub nowszy, min. 500 MHz, Rozdzielczość minimalna ekranu dotykowego: 320x480 pikseli. Wolne miejsce: około 20 MB. Ponadto: połączenie z Internetem, Obsługa poleceń SMS wymaga dodatkowej aplikacji (bezpłatnej) ESET SMS Tool, usługi Google Play.
Uwaga: zrootowane urządzenia nie są wspierane. Aplikacje oszczędzania baterii mogą powodować zakłócenia w działaniu ESET Parental Control.